همراه با ما از رقیبان خود فاصله بگیرید

همانطور که مستحضر هستید یکسری از شرایط و مسائل بطور مستمر باعث اختلال در کسب و کار اشخاص و شرکتها می شود ، شرکت پارس پژوهان با عزمی راسخ و با اشراف به برخی از مشکلات اقدام به ارائه خدمات کاملا متفاوت جهت بر طرف نمودن مشکلات وب و کلیه امور در این زمینه نموده است.

 • عدم ارسال و دریافت ایمیل
 • اسپم شدن ای پی ها
 • بلاک شدن ای پی ها
 • قطعی مکررر سرور
 • عدم امنیت هاست
 • عدم امنیت سرویس های ایمیل

از مهمترین و موثرترین این عوامل هستند.در همین راستا با بررسی و بازاریابی کامل شرکتهای سرویس دهنده وب در ایران ، این شرکت اقدام به ارائه راهکارهای زیر و تنها برای شرکتها و مجموعه هائی که وب سایت برای آنها بسیار پر اهمیت می باشد نموده است. *شایان ذکر است این طرح بصورت کاملا اختصاصی و تنها برای شرکتهای محدود و خاص می باشد. ما بر این باور هستیم که شرکتها و مجموعه های خاص به سرویس و خدمات خاص نیاز دارند.

ثبت و یا تمدید دامنه به مدت ۱۰ دسال


در این طرح ما دامنه (Domain) شما را به مدت ۱۰ سال ثبت و یا تمدید می نمائیم . انجام این کار به دو دلیل بسیار مهم می باشد.

 • در روند بهینه سازی سایت(SEO) بسیار مهم و تاثیرگذار می باشد
 • نگران تمدید و یا Expire شدن دامنه خود نباشید

ارائه گواهینامه SSL اختصاصی بر روی دامنه


یکی از مهمترین روش ها جهت بالا بردن امنیت یک وب سایت تهیه گواهینامه SSL می باشد که کلیه اطلاعات بر روی وب سایت شما و همچنین محتوای Email های ارسالی و دریافتی امن و مطمئن می گردد.

میزبانی وب و ارائه فضای ۲۰۰GB


با توجه به حجم بالای ایمیلهای ارسالی و دریافتی در این پکیج خاص دیگر نگران پر شدن فضای ایمیل های خود نباشید.

ارائه IP اختصاصی


با توجه به اینکه بر روی هر سرور تنها ۱۰ شرکت میزبانی می شوند ، برای هر یک از شرکتها یک IP اختصاصی در نظر گرفته شده است .مزیت این کار :

 • در صورت بروز هر گونه مشکل برای هریک از شرکتهای دیگر فعالیت جاری دیگر شرکتها تحت شعاع قرار نمی گیرد و شما می توانید جداگانه به فعالیت خود بپردازید.
 • برای ارائه Certificate SSL نیاز به IP اختصاصی می باشد.

طراحی اختصاصی وب سایت شرکتهای تحت قرارداد


در این طرح ویژه ، شرکت پارس پژوهان وب سایت شما را بصورت اختصاصی و کامل طراحی و توسط نرم افزارها و پلاگین های امنیتی Seure می نماید.

همچنین در این طرح کارفرما می تواند قبل از اتمام قرارداد نیز درخواست تغییر کامل وب سایت را از لحاظ ظاهر و ساختار نیز به شرکت ارائه دهد.

به روزرسانی و ورود اطلاعات محصولات و یا خدمات جدید


همانطور که در قبل اعلام نموده بودیم قصد ما از ارائه این سرویس کاهش نگرانی های استفاده کنندگان از وب می باشد ، بنابراین در این طرح ویژه تنها شما در صورت نیاز کافی است تنها اطلاعات خود را حتی پس از اتمام طراحی وب برای کارشناسان طراحی ارسال و حداکثر کمتر از ۴۸۸ ساعت آن را بر روی وب سایت خود مشاهده نمائید.

این بروزرسانی نامحدود و در طول یکسال قرارداد قابل اجرا و انجام می باشد.

به روزرسانی CMS، پلاگین ها ،قالب سایت


یکی از مهمترین عوامل هک شدن وب سایتها عدم بروزرسانی یکی از موارد فوق می باشد.در این طرح ویژه ما کلیه موارد فوق را قبل از وقوع هر گونه مشکل و اختلال در سایت شما انجام می دهیم.

 • به روزرسانی نرم افزار مدیریت محتوا (CMS) به آخرین نسخه منتشر شده
 • به روزرسانی کلیه پلاگین ها و نرم افزارهای امنیتی نصب شده بر روی CMS

بر طرف نمودن سایر مشکلات احتمالی ناشی از به روزرسانی که گاها دیده می شود در این به روزرسانی ها اختلالاتی بوجود می آید که شرکت موظف به برطرف نمودن کامل آن می باشد. حتی اگر این امر منجر به طراحی و یا تهیه پلاگین جدیدی باشد.

ارائه فضای Back Up اختصاصی


در این طرح میژه علاوه بر فضای میزبانی وب با حجم بالا ، فضائی معادل۵۰ GB جهت قرار دادن نسخه پشتیبان سایت و همچنین آدرس ایمیل های بسیار مهم در نظر گرفته شده است ، بنابراین دیگر نگران از بین رفتن اطلاعات مهم و خاص خود نباشید.

شایان ذکر است که پارس پژوهان از کلیه اطلاعات موجود بر روی سایت شما و بصورت جداگانه یک نسخه Back up بصورت روزانه و هفتگی تهیه می نماید که در صورت بروز هر گونه اختلال از نسخه پشتیبان اولیه نیز می توان استفاده نمود.

از دیگر خدمات بسیار خاص و منحصر به فردی که پارس پژوهان بر روی سرورهای خود ارائه می نماید استفاده از نرم افزارهای زیر جهت بالا بردن ضریب تمنیت سرورها می باشد:


 • نرم افزار فایروال CSF
 • نرم افزار امنیتی و آنتی شل CXS
 • نرم افزار امنیت ایمیل Mail Scanner

همانطور که مشاهده می فرمائید این مجموعه به کلیه موارد توجه خاص داشته و آماده ارائه یک بستر کاملا حرفه ای و امن برای کسب و کار شما می باشد.
در کنار کلیه این خدمات ،یکسری خدمات تکمیلی قابل ارائه بوده که بصورت Optional به آن می پردازیم . بدیهی است که شرکتها و مجموعه هایی که تمایل به دریافت خدمات بسیار خاص هستند می توانند نسبت به نیاز خود هر یک از آیتم های زیر را انتخاب و به کارشناسان این مجموعه انتقال دهند تا نسبت به اجرای آن بصورت مجزا اقدامات لازم انجام پذیرد.