سرور اختصاصی

divider
از کوچکترین برنامه ها تا راهکارهای سازمانی، ما همه نیازهای شما را بر روی سرور اختصاصی پوشش می دهیم.

سرور اختصاصی چیست

خدمات سرور اختصاصی، امکانی کارآمد برای موسسات و سازمانهای بزرگی است که بدلایل مختلف تمایل به استفاده از سرویس های اشتراکی ندارند. در بسته سرورهای اختصاصی امکانات بی نظیر برای کاربران فراهم شده است از قبیل اختصاصی بود سرور، توان پردازش و فضای ذخیره سازی بالا و ترافیک نامحدود اشاره کرد، همچنین ارایه فضای پشتیبان بر روی شبکه مرکزداده یکی از ویژگی های بی نظیر سرورهای اختصاصی است. بهره مندی از این ویژگی ها سبب شده است تا بسیاری از سازمان ها داشتن یک سرور اختصاصی در یک دیتاسنتر مورد اعتماد را مناسبتر و به صرفه تر دانسته و از این روش استفاده نمایند.

امکانات قابل ارائه

استفاده از تمام منابع

امکان استفاده از تمامی منابع سخت افزاری در سرورهای اختصاصی برای کاربران وجود دارد و بدون هیچ نگرانی امکان استفاده برای وب سایت های پربازدید فراهم شده است.

تنوع سیستم عامل

تنوع در نصب سیستم عامل یکی دیگر از ویژگی های سرورهای اختصاصی است، امکان نصب بیش از ۲۰ سیستم عامل محبوب و بهترین مجازی ساز دنیا برای کاربران فراهم شده است.

کنترل پنل اختصاصی

تمامی پلن های سرور مجازی قابلیت نصب و راه اندازی کنترل پنل های قدرتمند سی پنل (برای سرور های لینوکس) و پلسک (برای سرورهای ویندوز) با نصب و راه اندازی رایگان را دارند.
چیزی یافت نشد
memory
سخت افزار قدرتمند
تمامی سرورهای ما در دیتاسنتر های معتبر و نه ارزان قیمت با سخت افزاری قدرتمند قرار دارند که قابلیت بارگذاری و پردازش اطلاعات را در سریعترین زمان ممکن میسازد.
perm_data_setting
پایداری ۹۹%
شرکت پارس پژوهان با انتخاب بهترین مجازی ساز دنیا پایداری ۹۹% را بر روی سرورهای مجازی خود تضمین می کند.
supervisor_account
پشتیبانی ۲۴/۷
پشتیبانی ۲۴ ساعته یکی از مهمترین فاکتورهای خرید سرور مجازی است که به شما کمک می کند در کمترین زمان مشکلات فنی خود را مرتفع سازید.
inbox
فناوری RAID
در این فناوری اطلاعات به صورت نظیر به نظیر در چند هارد مختلف ذخیره میشوند که امکان از دست رفتن اطلاعات در صورت آسیب دیدن یکی از آنها را به حداقل میرساند.
access_time
تحویل در ۱۲۰ دقیقه
سرعت و کیفیت در ارائه خدمات برای ما حائز اهمیت میباشد. به همین جهت تمام سرویس های سرور مجازی حداکثر تا ۱۲۰ دقیقه راه اندازی و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
security
ANTI DDOS
کلیه سرورهای اختصاصی و مجازی ما از حملات DDOS محافظت شده و ما سرعت دسترسی سرویس و امنیت اطلاعات شما را تضمین میکنیم
graphic_eq
پهنای باند نامحدود
تمامی سرویس های سرور اختصاصی و مجازی پارس پژوهان دارای پهنای باند نامحدود میباشند که این مهم ما را در ارائه سرویس با دیگر شرکت ها متمایز کرده است.
network_check
سرعت بالا
اتصال سرور ها به شبکه ای با سرعت ۱Gbps امکان دسترسی اطلاعات را با سرعت بالا از تمامی کشور ها از جمله ایران را با سرعت بسیار بالا فراهم میکند.