سرور مجازی

divider
ما با نگاهی متفاوت و حرفه‌ای به بازار، سرویسی متفاوت به شما ارائه می‌دهیم

سرور مجازی چیست

سرور مجازی برای آن دسته از کاربران مناسب می باشد که وب سایت آنها دارای بازدید بالا و مصرف منابع سرور بیش از حد معمول را دارد و هاست اشتراکی پاسخگوی نیازهای وب سایت آنها نیست.
سرور مجازی نه تنها از سرور های اختصاصی ارزان تر هستند، بلکه بخش زیادی از بارامنیت شبکه و نگهداری سرور بر عهده شرکت ارائه دهنده خواهد بود. چند سرور مجازی بر روی یک سرور اختصاصی قرار گرفته و بخشی از منابع سرور اختصاصی را در قالب یک سرور مجازی در اختیار شما قرار میدهد، سیستم عامل توسط پارس پژوهان بر روی سرور مجازی نصب شده و میتوانید در محیطی کاملا مشابه سرور واقعی به ارائه خدمات اینترنتی بپردازید. افزودن سخت افزار از قبیل کارت شبکه، پردازنده، رم و غیره در چند ثانیه امکان پذیر خواهد بود.

امکانات قابل ارائه

مجازی سازی با VMware

بدون شک مجازی ساز VMware رتبه اول را در بین تمامی مجازی سازها دارد،آخرین نسخه مجازی ساز VMware بر روی سرورهای پارس پژوهان خاطری امن برای شما رقم می زند.

منابع کاملا اختصاصی

تخصیص منابع اختصاصی به سرورهای مجازی از گام های مهم تجارت مشتریان شرکت است، بی شک سرور پایدار و بی وقفه سرویسی مطلوب و رضایت بخش برای نیاز شما خواهد بود.

کنترل پنل اختصاصی

تمامی پلن های سرور مجازی قابلیت نصب و راه اندازی کنترل پنل های قدرتمند سی پنل (برای سرور های لینوکس) و پلسک (برای سرورهای ویندوز) با نصب و راه اندازی رایگان را دارند.

توجه : خدمات سرور مجازی تا اطلاع ثانوی ناموجود می باشد.

چیزی یافت نشد
memory
سخت افزار قدرتمند
تمامی سرورهای ما در دیتاسنتر های معتبر و نه ارزان قیمت با سخت افزاری قدرتمند قرار دارند که قابلیت بارگذاری و پردازش اطلاعات را در سریعترین زمان ممکن میسازد.
perm_data_setting
پایداری ۹۹%
شرکت پارس پژوهان با انتخاب بهترین مجازی ساز دنیا پایداری ۹۹% را بر روی سرورهای مجازی خود تضمین می کند.
supervisor_account
پشتیبانی ۲۴/۷
پشتیبانی ۲۴ ساعته یکی از مهمترین فاکتورهای خرید سرور مجازی است که به شما کمک می کند در کمترین زمان مشکلات فنی خود را مرتفع سازید.
inbox
فناوری RAID
در این فناوری اطلاعات به صورت نظیر به نظیر در چند هارد مختلف ذخیره میشوند که امکان از دست رفتن اطلاعات در صورت آسیب دیدن یکی از آنها را به حداقل میرساند.
access_time
تحویل در ۱۲۰ دقیقه
سرعت و کیفیت در ارائه خدمات برای ما حائز اهمیت میباشد. به همین جهت تمام سرویس های سرور مجازی حداکثر تا ۱۲۰ دقیقه راه اندازی و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
security
ANTI DDOS
کلیه سرورهای اختصاصی و مجازی ما از حملات DDOS محافظت شده و ما سرعت دسترسی سرویس و امنیت اطلاعات شما را تضمین میکنیم
graphic_eq
پهنای باند نامحدود
تمامی سرویس های سرور اختصاصی و مجازی پارس پژوهان دارای پهنای باند نامحدود میباشند که این مهم ما را در ارائه سرویس با دیگر شرکت ها متمایز کرده است.
network_check
سرعت بالا
اتصال سرور ها به شبکه ای با سرعت ۱Gbps امکان دسترسی اطلاعات را با سرعت بالا از تمامی کشور ها از جمله ایران را با سرعت بسیار بالا فراهم میکند.